Süleyman Mührü kullananlar okumalı

süleyman mührü

Süleyman mührü, diğer adıyla Mührü Süleyman motifli kolye ve yüzüklerin kullanımı hakkında Uraz Işık ile yaptığımız bir söyleşinin Süleyman Mührü kullanan kişiler için ilgi çekeceğini tahmin ediyoruz.

Uraz bey sizin tılsımlar ve özellikle de Hz. Süleyman (A.s) ın tılsımları ile çalışmalar yaptığınızı biliyoruz. Süleyman mührünü kolye ve yüzük gibi objeler üzerinde kullanmakla ilgili bilgi verebilir misiniz.?

  • Öncelikle merhaba, evet uzun zamandır Hz. Süleyman (A.s) ‘ın kadim tılsımları üzerinde çalışıyorum. Bu tılsımları aynı zamanda gündelik hayatımda da kullanıyorum. Ezoterik tılsımlar arasında en etkili olanların bu tılsımlar olduğunu söyleyebilirim. Burada kim kullanıyor, niye kullanıyor, tılsım nasıl kullanılır gibi konulara girmeyeceğim.  Tılsımlar kişiye özeldir. Kişiye özel olarak hazırlanır. Kişiye özel olarak hazırlandığı zaman bile tılsımın etkili olması için tılsıma enerji yüklemek gereklidir. Bu enerji tılsımın çalışmasını sağlayacak olan enerjidir. Enerji yüklenmeyen ve bu enerji ile uyumlanması yapılmayan tılsım  dediğimiz şey aslında tılsım değildir.

Son günlerde kullanımı çok revaçta olan Süleyman Mührü kolye ve yüzükleri için neler söyleyebilirsiniz.?

  • Bende örneğin, yaptığım bir aşk tılsımı çalışmasının görselini instagram yada facebook tan paylaşıyorum. Çalışmanın bitmiş görseli olan bir tılsım. Yorumlara yazılan veya sorulan şey genelde aynı ” ben bu tılsımı nasıl kullanacağım bilgi verir misiniz”.  Arkadaşım bunu sen kendin için aşk tılsımı olarak kullanamazsın. Bu başka bir kişi için hazırlanmış bir tılsım. Görselin aynı olmasının bir önemi yok. Senin enerjinle yüklenmediği için o tılsım resmini de sadece fotoğraf olarak kullanabilirsin. Bunun da senin için bir önemi olduğunu sanmıyorum, diye cevaplıyorum.
    Konuyu mührü Süleyman tılsımı olarak özelleştirmemek gerek. Az önce söylediğim gibi şarj edilmemiş ve size uyumlanmamış herhangi bir obje, kolye yüzük vs ne şekilde kullanılırsa kullanılsın üzerinde hiçbir güç barındıramaz. Tılsım olarak hiçbir etkisi olmaz. Kişiler hoşlarına gittiği için kolye yüzük olarak kullanacaklarsa kullanabilirler. Ama o obje tılsım değil aksesuardır. Hiçbir güç, etki beklenemez.